Deze bijeenkomst is bedoeld voor oudere inwoners van Ermelo Oost en omgeving. Ouderen willen en moeten soms langer thuis wonen. Daar komt best veel bij kijken. Bent u nieuwsgierig en wilt u meepraten over dit onderwerp, dan bent u van harte welkom.
Het programma ziet er als volgt uit:
15:00uur: Inloop
15:15 uur: Wethouder Klappe vertelt over het thema.
15.30 uur: Een ergotherapeut, iemand die zich richt op het zo optimaal mogelijk kunnen uitvoeren van dagelijkse activiteiten in uw dagelijks leven, geeft u handige tips. Medipoint is hierbij ook aanwezig. Zij laten u zien welke hulpmiddelen er zijn die uw thuissituatie makkelijker en veiliger kan maken.
16:00 uur: Koffie/thee/gelegenheid voor stellen van vragen
17:00 uur: Afsluiting middaggedeelte
Er is een mogelijkheid om na afloop van deze bijeenkomst te blijven eten op de Amaniet. Voor 10 euro per persoon krijgt u dan een drie gangen- menu. (excl. drankjes).
De maaltijd start rond 17.30 uur; er is een verpleegkundige aanwezig die u kan helpen bij evt. toiletgang en medicatie toedienen.
Bij deelname aan maaltijd graag opgeven voor 1 februari 2016.
Als u alleen de bijeenkomst wilt bezoeken hoeft u zich niet op te geven, maar bent u ook van harte welkom!
Voor deelname aan maaltijden kunt u zich opgeven bij:
Marjan Lieman: tel. 06- 10590201, mail marjan.lieman@sociaalteamermelo.nl of bij:
Corrie van den Berg- Brouwer: tel. 06-53271652, mail corrie.vd.berg@sociaalteamermelo.nl
Datum: Dinsdag 9 februari 2016
Plaats: Wijkontmoetingscentrum De Amaniet, Varenlaan 127 Ermelo